Szukamy pracownika Restauracji KFC we Wrocławiu (ul. Swidnicka przy Rynku)

Amrest Sp. z o.o.

Wrocław, 50-365, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy pracowników kuchni i obsługi klienta.

- pogodny
- pełen energii
- wiesz co to odpowiedzialność
- lubisz pracować w zespole przyjaznych ludzi
- masz ukończone 18 lat
- chcesz mieć własne pieniądze i być niezależnym

My zapewnimy Ci:
- szkolenia
- stabilną pracę
- możliwość awansu w strukturach firmy
- fajną atmosferę
- grafik dostosowany do Twoich potrzeb

Jednym z naszych atutów jest świetne położenie w okolicach Rynku.
Dojedziesz do nas szybko z każdej części miasta. Poza tym mamy
najlepsze stawki w porównaniu z innymi restauracjami KFC.

UWAGA
Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do nas maila na maila.

Nie czekaj z decyzją. Dołącz do naszego zespołu już dziś !

Po wypełnieniu aplikacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

PS
Liczba miejsc jest ograniczona.

Wymagania

- pogodny

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia