Szukamy Opiekunki na Zastępstwo - początek grudnia! 1300€ +150€ premia świąteczna!

Private Care Private Care Sp. z o. o. Sp. K.

02-972 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukamy, dość pilnie doświadczonej Opiekunki Osób Starszych na zastępstwo za naszą Opiekunkę, Panią Ewę, która ze względów zdrowotnych zmuszona jest przedwcześnie opuścić naszą rodzinę w Niemczech.

Do opieki jest osoba mieszkająca samotnie, Pani Barbel, seniorka w wieku 92 lat, cierpiąca na demencję i wczesnego Alzheimera. Dodatkowo nasza podopieczna ma problemy z chodzeniem i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Porusza się przy pomocy balkonika. Pani Barbel jest spokojną i sympatyczną osobą, która bardzo dobrze czuła się w towarzystwie naszej opiekunki, pani Ewy, stąd szukamy ciepłej i troskliwej osoby, wrażliwej na potrzeby osób starszych. Nasza podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w pięknej miejscowości w zachodniej części Niemiec.

Z naszej strony gwarantujemy indywidualne warunki zatrudnienia oraz:

  • Zarobki nawet do 1300 Euro! – Za dobrą znajomość Języka Niemieckiego płacimy najwięcej!
  • Wynagrodzenie zawsze terminowo wypłacane
  • Premię świąteczną 150 Euro
  • Tylko i wyłącznie legalne zatrudnienie! – Dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych pracowników
  • Składki do ZUS, Zaświadczenie A1 i kartę EKUZ
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatną podróż
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej
  • Wyłącznie bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy
  • Propozycje wyjazdów dostosowywane indywidualnie do oczekiwań kandydatów
  • Kontakt z naszymi konsultantami w Polsce przez cały okres pobytu

Wymagania

O zgłoszenia prosimy wyłącznie osoby, które:

  • Oczekują sprawdzonych ofert, pewnych miejsc i wsparcia ze strony pracodawcy
  • Dbają o wyłącznie legalne zatrudnienie
  • W zamian za odpowiednie wynagrodzenie oferujące wzorową pracę
  • Posługują się Językiem Niemieckim w stopniu komunikatywnym
  • Posiadają doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą

Prezentacja firmy

PRIVATE CARE 24 Professional Sp. z o.o. (Agencja zatrudnienia nr rej. 98... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia