Szukamy niań do pracy na pełen etat na terenie Mogilan, Myślenic i Krakowa

Nanny Bell Kraków

31-047 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nanny Bell Kraków poszukuje energicznych osób do pracy w charakterze niani.

Jeśli jesteś nianią z doświadczeniem ,z poczuciem humoru, radością życia i posiadasz wykształcenie pedagogiczne/psychologiczne napisz nam o sobie kilka słów.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie oraz ubezpieczenie
  • pakiet szkoleniowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty
  • pracę w bardzo przyjaznych dzieciom i nianiom warunkach.

Jeśli spełniasz nasze kryteria : znajdziemy Ci fajną rodzinę.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • Znajomość języków obcych na pozimie komunikatywnym,
  • Fantazji w wymyślaniu zabaw,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Niań, która współpracuje wyłącznie z kreatywnymi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wycieczki zagraniczne, premie świąteczne itp.
Branża / kategoria:
Praca Inne