Szukamy kierowcy z Piły z autem typu VAN, własna dzialalność, 2h/dziennie!

TERRA-AQUAZ

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby z własnym autem typu VAN (Berlingo, Kangoo, Combo), do rozwożenia prasy na terenie Piły w godzinach rannych. Czas około 2h/dzień, od poniedziałku do piątku, ok 50km dziennie. Praca dodatkowa. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie z wybranymi osobami. OSOSBY ZAINTERESOWANE proszę o podanie w odpowiedzi następujących informacji: model, marka, rok produkcji, średnie spalanie pojazdu oraz info o prowadzonej działalności. Proszę o kontakt tylko osoby zamieszkałe w Pile.

Wymagania

- własne auto typu VAN
- sumienność
- punktualność
- dyspozycyjność w godzinach rannych od poniedziałku do piątku (ok 4:00 - 6:00)
- optymalnie własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Zatrudnimy osobę na stanowisko kierowca-magazynier. Praca w godzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców