Szukamy Grafika/MotionDesignera

Mumin's Int s.c.

04-680 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś Ilustratorem/Grafikiem/Motion Designerem?
Szukamy właśnie Ciebie!
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
Ilustrator/Grafik
– przygotowywanie elementów graficznych do animacji,
– przygotowywanie infografik /grafiki użytkowej,
– mile widziane umiejętność przygotowywania materiałów do druku.
Motion designer
– wykonywanie animacji “explainer videos”,
– wykonywanie animacji – infografik,
– animowanie prostych banerów reklamowych.

Wymagania

- Praktyczna znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign (ilustrator, grafik),
– Praktyczna znajomość Adobe After Effects (motion designer).
Oferujemy:
- Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kompetencji
– Praca w młodym, energicznym zespole oraz przyjazna atmosfera pracy
– Praca na umowę zlecenia

Prezentacja firmy

Mumin’s Interative to agencja multimedialna i studio animacji w j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie