Szpital Powiatowy w Chmielniku zatrudni diagnostę laboratoryjnego

Kompendium24

Chmielnik, świętokrzyskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Szpital Powiatowy w Chmielniku

Specjalizacja: Diagnostyka laboratoryjna

Szpital Powiatowy w Chmielniku zatrudni diagnostę laboratoryjnego do pracy w Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej.
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Wykształcenie i wymagania: tytuł zawodowy diagnosty laboratoryjnego
Zakres obowiązków obejmuje:
- pobieranie materiału biologicznego do badań,
- przygotowywanie aparatury badawczo-pomiarowej, wyposażenia podstawowego i odczynników do badań,
- wykonywanie badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,
- prowadzenie dokumentacji badań, zapisów w dokumentacji aparatury badawczo-pomiarowej i innych obowiązujących dokumentach
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.