Szpital Kliniczny poszukuje elektryka

Portal-medica.pl

Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

       Otwock, dnia 04 kwietnia 2017 r.

OFERTA PRACY

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy CMKP

z siedzibą w Otwocku (k.Warszawy) ul. Konarskiego 13

- wysokospecjalistyczny ośrodek działający w zakresie ortopedii i traumatologii
aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

Zadania z zakresu gospodarki mediami energetycznymi, w szczególności:

Prowadzenie bieżącej konserwacji instalacji silno i niskoprądowych na terenie szpitala

-  Wykonywanie napraw instalacji elektrycznych , domofonowych , automatyki

-  Przeprowadzenie okresowych przeglądów instalacji elektrycznych , rozdzielni elektrycznych i złączy kablowych -  Szybkie i skuteczne usuwanie zgłaszanych przez personel szpitala uszkodzeń

-  Czytanie dokumentacji technicznej dla instalacji elektrycznych

Wymagania formalne:

-  wykształcenie co najmniej zawodowe techniczne/elektryczne

-  uprawnienia SEP do 1 kV kategorii E

-  podstawowa znajomość budowy i działania urządzeń elektrycznych , a także elektronicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pełen etat

Oferty zawierające cv z dopiskiem „ Elektryk " prosimy składać osobiście w siedzibie SPSK

lub kierować na adres e-mail:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia