Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine dla swojego kontrahenta poszukuje osób na stanowisko szpachlarz/ malarz – miejsce pracy Rzeszów.

Zakres obowiązków: szpachlowanie, malowanie, nakłanianie tynków strukturalnych w apartamentach o wysokim standardzie wykończenia.

Wymagania:
• minimum kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
• doświadczenie w przygotowywaniu powierzchni wewnątrz obiektów budowlanych pod malowanie (szpachlowanie, ścieranie, gruntowanie)
• dokładność i precyzja wykonywanej pracy
• referencje i udokumentowany staż pracy- mile widziane
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
• legalne zatrudnienie,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające kryteria prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. - jesteśmy prężnie rozwijają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis