Szlifierz - operator maszyn

Work Service Express.

Łazy, śląskie

Miejsce pracy: Łazy

Opis stanowiska:

  • szlifowanie detali
  • kontrola wizualna detali
  • wypełnianie kart technologicznych
  • prostowanie detali za pomocą prasy hydraulicznej
  • obsługa szlifierki, piły taśmowej, wiertarki, wytłaczarki, plazmy przenośnej, centrum obróbczego, prasy hydraulicznej, gradownicy, ukosowarki
  • pakowanie wyrobόw gotowych i przygotowywanie ich do wysyłk

Wymagania:

  • skupienie, dokładność, precyzja
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodyscyplina,
  • min. roczny staż pracy na danym stanowisku

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową
  • stabilna praca w znanej firmie produkcyjnej
  • stała opieka koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • premię uznaniową
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.