Szlifierz-oczyszczacz odlewów, operator RTG, Formierz-rdzeniarz

Odlewnie Polskie S.A.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na odlewniach na terenie Niemiec. Szlifowanie odlewów od kilku kilogramowych do wielko gabarytowych. Podobnie praca na formierni-rdzeniarni.
Wynagrodzenie od 9€-12€ brutto / godzinę

Wymagania

Umiejętność posługiwania się urządzeniami szlifierskimi(szlifierki ręczne , stacjonarne,oczyszczarki śrutowe- piaskowe) znajomość mas formiersko -rdzeniarksich, mile widziana znajomość obsługi maszyn formiersko -rdzeniarskich. Oraz znajomość podstawowa języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Firma z długoletnim stażem , produkująca odlewy żeliwne do wielu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
system dwuletni-------z dwu miesięczną karencją
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od indywidualnego przerobu
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne