Szlifierz na dziale drewna

InterKadra Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska pracy:

• przygotowywanie elementów drewnianych do lakierowania
• kontrola jakości elementów
• obsługa szlifierki

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dokładność, dbałość o szczegóły

Oferujemy:

• współpracę z międzynarodową firmą (kapitał francuski)
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o
• możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta
• pracę w systemie 2-zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.