In Temporis Polska Sp. z o.o.

Szlifierz_Kraśnik

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego Klienta firmy z Kraśnika z branży mechanicznej pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Szlifierz_KRAŚNIK

NR REF: szli/KRAS/2016

Obowiązki:

Załadunek ręczny do szlifierek
Szlifowanie płaszczyzn, bieżni małej oraz otwórni bieżni dużej
Odbieranie ręczne materiału i układanie w paletach

Wymagania:

doświadczenie na analogicznym stanowisku
wykształcenie techniczne
znajomość rysunku technicznego - mile widziane
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
motywacja do pracy, odpowiedzialność
dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (7-15, 15-23, 23-7)

Oferujemy:

umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie finansowe,
miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji Agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.