Szlifierz CNC

IPF Global

Ulm, zagranica

Opis stanowiska pracy

• oddelegowanie do pracy w zakładzie w Niemczech
• obsługa urządzeń do polerowania i szlifowania CNC
• produkcja armatury do łazienki, części walcy gumowych, profili aluminiowych dla branży automotiv
• produkcja elementów ze stali, aluminium, tworzyw sztucznych
• mile widziana znajomość programowania Siemens 840 D.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• bezpłatne zakwaterowanie
• ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
• zdalne załatwienie formalności

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji