szkoleniowiec / trener / wykładowca

Arkon

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo

W związku z rozwojem firmy oraz rozszerzeniem oferty szkoleniowej nawiążemy współpracę z trenerami / szkoleniowcami / wykładowcami z obszaru:

- prawo zamówień publicznych w projektach EFS
- pomoc publiczna i de minimis w projektach EFS
- księgowość w projektach EFS

Szkolenia organizowane na terenie całego kraju

Oferujemy współpracę w formie umowy cywilnoprawnej z wynagrodzeniem ustalanym indywidualnie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z wykazem szkoleń dotychczas przeprowadzonych.

Prezentacja firmy

Firma ARKON specjalizuje się w szkoleniach skierowanych do pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia