Szkoleniowiec BHP/inspektor BHP

Reactive

Katowice/Bielsko/Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osoby do prowadzenia szkoleń z zakresu BHP na terenie województwa śląskiego. Wymagania: doświadczenie min. 1 rok w służbie BHP oraz wykształcenie zgodne z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 roku w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2004r., Nr 180, poz. 1860 z późn. zm.). Prosimy o podanie stawki za godzinę szkolenia i/lub za jedna osobę przeszkoloną.

Prezentacja firmy

Centrum Szkolenia REACTIVE zajmuje się prowadzeniem szkoleń na te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia