Wójcik Fashion
WÓJCIK FASHION S.A.

Wójcik to polska marka odzieży dziecięcej, dobrze znana dzisiejszym rodzicom i samym dzieciom. Historia firmy sięga 1987 roku.

Podstawą filozofii marki Wójcik jest przekonanie, że doskonałość całości powstaje przez doskonałości każdego detalu. Dlatego ubrania z metką Wójcik mają tak duży wpływ na kreowanie "mody" dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. Kolekcje odzieży Wójcik wyróżniają się inspirującą kolorystyką i oryginalnymi zdobieniami. Zachowują przy tym niezrównany komfort użytkowania.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

SZEF PRODUKCJI

Miejsce pracy: Bielsko-Biała ( Czechowice- Dziedzice, Oświęcim, Pszczyna, Skoczów, Żywiec, Kęty)

Do obowiązków Szefa Produkcji należy: kierowanie i nadzorowanie, a także bieżąca analiza działalności Działu Produkcji oraz opracowanie głównego harmonogramu planu produkcyjnego, a także nadzór nad procesem produkcji.

Obszar pracy: Bielsko-Biała

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne,

• Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

• Doświadczenie w organizacji procesów produkcyjnych,

• Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych systemów organizacji produkcji oraz w optymalizacji procesów produkcyjnych,

• Bardzo dobra znajomość zagadnień produkcyjnych,

• Umiejętność zarządzania grupą pracowników,

• Umiejętność rozwiązywania problemów oraz konsekwencja w realizacji założonych celów,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; szczególnie Excel,

• Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

• Zdolności przywódcze z umiejętnością organizowania pracy zespołu.

Opis stanowiska:

• Wdrażanie nowych projektów w branży odzieżowej,

• Nadzorowanie produkcji bieżącej,

• Prowadzenie dokumentacji technicznej,

• Nadzór technologiczny nad fazami produkcji,

• Podejmowanie inicjatyw zmierzających do poprawy jakości, wydajności,

• Ciągłe doskonalenie bieżących procesów produkcyjnych i metod pracy,

• Optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich i technicznych,

• Kontrola terminowości i jakości produkcji.

Naszym Pracownikom proponujemy:

• Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji,

• Udział w budowaniu wysokiej pozycji marki na rynku w Polsce i za granicą,

• Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży dziecięcej.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z portfolio poprzez poniższy przycisk: