Opis stanowiska pracy

Nagradzana restauracja w znanym, sieciowym hotelu 3* poszukuje młodej, ambitnej osoby, z doświadczeniem lokalnym i międzynarodowym oraz znajomością współczesnych trendów i technik gastronomicznych do dalszego rozwoju restauracji.

Zapewniamy zakwaterowanie, atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju w oparciu o staże u znanych szefów kuchni z którymi współpracujemy.

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • Zapewnienie właściwego przygotowania potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami,
  • Dbanie o czystość i estetykę w miejscu pracy wg ustalonych procedur
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji,
  • Utrzymywanie dobrych relacji pracy z zespołem i innymi działami Hotelu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
  • Sumienność, punktualność, zaangażowanie w prace
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy w prestiżowym obiekcie
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu

Prezentacja firmy

Hotele Wisła: Hotel Wisła Premium to Hotel Wybitnie Wypoczynkowy, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca