Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z branży automotive o globalnym zasięgu z fabryką umiejscowioną na terenie gliwickiej strefy ekonomicznej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szef działu wsparcia produkcji

Jeśli jesteś inżynierem z pasją do zagadnień technicznych, a jednocześnie czujesz, że masz potencjał liderski i jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze, wyślij do nas swoje CV!

Szukamy osoby, która dzięki swojemu doświadczeniu na stanowisku inżynierskim będzie kreowała przestrzeń wokół siebie, szukała nowych rozwiązań i da realne wsparcie całemu zespołowi.

Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało zarządzanie pracą zespołu inżynierów procesu oraz optymalizacja procesów produkcyjnych przy wykorzystaniu nabytego wcześniej doświadczenia i kreatywności.

Wybranemu kandydatowi zagwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia i samodzielne, odpowiedzialne, ale również bardzo ciekawe stanowisko pracy z wieloma możliwościami do rozwoju.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Klient infoPraca

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive