Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-dystrybucyjnej z Bydgoszczy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

szef działu handlowego

Nr ref.: 24455
Praca stała
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
  •  wyznaczanie celów, koordynowanie pracy i motywowanie pracowników zespołu biura handlowego (rynek krajowy i zagraniczny)
  • analiza oraz realizacja założeń planu rozwojowego firmy
  • obsługa klientów hurtowych i pozyskiwanie nowej sprzedaży (rynek krajowy i zagraniczny)
  • analiza otoczenia rynkowego i poszukiwanie nowych dróg dystrybucji (docelowo wprowadzenie produktów do sieci handlowych: dyskonty, sieci typu DIY, hipermarkety, sieci drogerii)
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • udział w targach krajowych i zagranicznych; częste wyjazdy służbowe (kraj i zagranica)
  • ofertowanie, negocjowanie umów  i finalizowanie umów klientami
  • ścisła współpraca z działem marketingu, działem zamówień, koordynatorem ds. przedstawicieli handlowych, produkcją i logistyką

Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą  B2B (na rynku krajowym i zagranicznym)
  • doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi
  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • doświadczenie w zakresie zarządzania ludźmi
  • komunikatywność, umiejętności interpersonalne oraz charyzma
  • pasja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • kreatywność i inicjatywa
  • otwartość na wyzwania i zmiany
  • rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • umiejętności negocjacyjne
  • zorientowanie na cele
  • wysoka gotowość do odbywania podróży służbowych (kraj i zagranica)
  • obsługa MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  •  umowa o pracę
  • atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie
  • ciekawa praca w polskiej firmie - lidera w swojej branży
  • praca w środowisku międzynarodowym
  • praca wśród ludzi, których łączy pasja

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)