System Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1120354

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

System Engineer / Inżynier Systemowy (Administracja & Support)

Lokalizacja: Warszawa (Żwirki i Wigury)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długoterminowa
Stawka: 100-105 zł / h netto
Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu

Zadania:
  • Wsparcie zespołów współpracujących przy obsłudze platformy Barracuda
  • Przygotowanie i egzekucja upgradów systemu i wstępnych testów
  • Wsparcie oraz administracja platformy Barracuda (rynek Forex)

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość jednego z języków programowania: Java, Python, Perl, Bash
  • Znajomość tematyki baz danych oraz SQL
  • Podstawowa znajomość protokołów TCP/IP
  • Doświadczenie w obszarze Linux
  • Znajomość rynku Forex (przetwarzanie transakcji, rynkowe typy graczy, typy transakcji)
  • Chęć do rozwoju w obszarze administracji aplikacji typu Forex
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Community talks
  • Wyjścia team buildingowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland