System Analyst

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla międzynarodowej organizacji z branży finansowej poszukujemy na stanowisko

System AnalystMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza zapytań ze strony biznesu
  • Przygotowywanie zadań dla programistów w odniesieniu do bieżących funcjonalności i przygotowywanie scenariuszy testowania tych zadań
  • Testowanie zadań według przygotowanych scenariuszy
  • Wykrywanie i analiza problemów w systemie
  • Utrzymanie integralności systemu poprzez wykonanie testów logicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku
  • Znajomość pisania zapytań w SQL
  • Język angielski na poziomie B2/C1
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej ( nie jest wymagane)

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie na poziomie 9000 - 12 000 PLN brutto
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Miejsce pracy w centrum Warszawy
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu\
  • Elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.