Opis stanowiska pracy

InFakt Sp. z o.o. od 2008 r. zmienia rynek usług księgowych w Polsce. Z jednego miejsca w Polsce - z Krakowa – z przyjemnością obsługujemy jednoosobowych przedsiębiorców z całej Polski.

Księgujemy na podstawie załączonych skanów dokumentów do aplikacji online.

Pomimo, że nie mamy kontaktu twarzą w twarz z naszymi Klientami to każdy przedsiębiorca ma przypisanego do siebie Osobistego Księgowego, który jest jego pilotem, rzecznikiem i przyjacielem.

Dołącz do nas, by wspólnie budować standardy w obsłudze księgowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- najlepszą obsługę swoich Klientów - kontaktowanie się z nimi w sposób proaktywny (telefonicznie i e-mailowo),

- księgowanie przedsiębiorców rozliczających się wyłącznie na KPiR, nie obsługujemy spółek cywilnych, jawnych, z o.o.),

- przygotowywanie deklaracji ZUS i podatkowych, rzetelne kontakty z US i ZUS.

Wymagania

Oczekujemy:

- naturalnego talentu w obsłudze Klienta (jeśli lubisz kontakt z Klientem, czujesz, że masz do tego zdolności – to jest to czego szukamy),

- doświadczenia w biurze rachunkowym w rozliczaniu firm opartych na KPiR,

- wiedzy z zakresu podatków PIT i VAT,

- znajomości podstawowych zasad rozliczeń kadrowo-płacowych,

- wielozadaniowości i podzielności uwagi,

- sumienności i zaangażowania,

- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,

- umiejętności szybkiego uczenia się, w tym: obsługi Klientów, nowych programów i zagadnień księgowych.

Oferujemy:

- pracę w utalentowanym zespole osób, które są przyjazne i chętne do pomocy,

- umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

- świetną atmosferę w pracy,

- kontakt z bardzo dużą ilością ciekawych przypadków w firmach z różnych branż,

- współtworzenie dynamicznie rozwijającej się firmy (obecnie ponad 60 osób),

- uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych oraz wzmacniających kompetencje miękkie, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne – własne zaplecze szkoleniowe,

- komfortowe warunki pracy (biuro na początku Podgórza, przy samej Wiśle i …. wygodne krzesło :-)

- kartę Multisport Benefit i opiekę medyczną Enelmed.

Prezentacja firmy

InFakt od 2008 dostarcza aplikację dla jednoosobowych działalnośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa