Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Kontrolowanie działania głównych mechanizmów i urządzeń elektrycznych obsługiwanej suwnicy przed przystąpieniem do pracy,
kontrolowanie łańcuchów, lin, trawersów i wieszaków,
składanie za pomocą suwnicy prostych form z przewożonych ładunków,
ścisła współpraca z hakowym,
wpisywanie od dziennika obsługi danych dotyczących stanu technicznego suwnicy,

Oczekiwania:

Uprawnienia do obsługi suwnic I S (mile widziane specjalistyczne),
doświadczenie na stanowisku operatora suwnic,
dobry stan zdrowia,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
sumienność.

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie zasadnicze + dodatki,
zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji