Suwałki- pracuj już 28.09, 29.09!! 12zł/h brutto!!

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Suwałki, podlaskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim. Na polskim rynku działamy od 2006 roku. W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu: Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad.
Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2.

Miejsce pracy: Suwałki

Oferujemy Państwu pracę tymczasową, polegającą na

przeprowadzaniu inwentaryzacji w supermarkecie w Giżycku i Piszu w dniach 28.09 i 29.09.

Oferujemy bezpłatny transport z Suwałk do Giżycka i Piszu oraz z Giżycka i Piszu do Suwałk.

Rozpoczęcie pracy w godzinach wczesnowieczornych i wieczornych

Przewidywany czas pracy: 6-8 godzin

Obowiązki obejmują:

- liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera elektronicznego

- dbanie o porządek na miejscu pracy

Oferujemy:

- stawkę wynagrodzenia 12 zł brutto

- możliwość podejmowania innych zleceń za pośrednictwem platformy internetowej

Wymagania:

- ukończone 18 lat,

- mile widziany status ucznia/studenta

- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy stojącej

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu.

Prosimy NIE WYSYŁAĆ CV.