SUPPORT TECHNICIAN 1 ST AND 2 ND LINE

EZUniverse Inc.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

EZUniverse poszukuje osób na stanowisko wsparcia klienta na poziomie pierwszej i drugiej linii.

Zakres obowiązków w zależności od poziomu wsparcia:

  • bezpośredni kontakt z klientami,
  • zbieranie wszelkich informacji dotyczących problemów,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • instalacje i konfiguracje naszych systemów,
  • sporządzanie dokumentacji,
  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia technicznego.

Doświadczenie i umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość j angielskiego w mowie I piśmie ( praca z klientami z USA w 95%),
  • Podstawowa/ dobra ( w zależności od poziomu wsparcia) znajomość zagadnień sieci komputerowych oraz sprzętu komputerowego,
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8.1/10,
  • Szybka chęć do nauki nowych zagadnień,
  • Praca w trybie zmianowym od 16-24, 18-2,
  • Praca w siedzibie firmy w Gliwicach lub praca zdalna,
  • Umiejętność pracy samemu jak i w grupie,
  • Wysokie zdolności interpersonalne.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • Certyfikacje MCDST, CompTIA,
  • Ukończone studia w kierunku IT (lub w trakcie).

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilizacje-stawiamy na współpracę długofalową
  • Lekcje angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną MEDICOVER
  • Ubezpieczenie grupowe

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się rozwojem oprogramowania oraz skalowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Programowanie / Analizy