Supply Chain Key Account Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z branży spożywczej. Obecnie nasz Klient szuka Kandydata na stanowisko

Supply Chain Key Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka osoby z doświadczeniem w zarządzaniu współpracą z działami logistyki sieci handlowych. Do zadań wybranej osoby będzie należało zarządzanie współpracą między działami sprzedaży i logistyki naszego Klienta i działami supply chain po stronie sieci handlowych. Do stanowiska przypisana jest jedna osoba raportująca.

Zadania:

  • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami sieciowymi (strategia współpracy, negocjacje kontraktów logistycznych, optymalizacja łańcucha dostaw)
    zakupowych oraz związana z tym realizacja zakładanego planu wolumenowego
  • Zarządzanie budżetami logistycznymi i optymalizacja kosztów logistyki
  • Praca nad kalendarzem promocji i zapewnieniem dostepności towaru u kluczowych klientów
  • Poprawa dystrybucji i dostępności produktów, szczególnie w sezonowych pikach sprzedaży
  • Bliska współpraca z działem KAM
  • Organizacja business review

Wymagania:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w dziale supply chain po stronie producenta z branży FMCG (warunek konieczny)
  • Doświadczenie we współpracy z klientami kanału nowoczesnego i w negocjowaniu warunków współpracy logistycznej
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego - jest on wykorzystywany na co dzień w pracy
  • Nastawienie na rozwój i na cel
  • Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Duża swobodaw kreowaniu działań biznesowych
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.