Supervisor / Lider grupy ds. sprzedaży w ruchu wychodzącym

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Realizacja planów sprzedażowych wyznaczonych dla podległej grupy Specjalistów ds. Sprzedaży
  • Coaching, motywowanie, i wspieranie pracowników w codziennej pracy oraz w rozwoju umiejętności sprzedażowych
  • Wyznaczanie celów indywidualnych i planowanie działań zapewniających realizowanie planów sprzedażowych oraz budżetowych
  • Współpraca z QC, HR i Trenerami w zakresie usprawniania i optymalizacji istniejących procesów i procedur
  • Analizowanie i raportowanie wyników sprzedażowych
  • Wdrażanie do pracy nowych członków zespołu

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem konsultantów sprzedaży telefonicznej przez min. 1 rok (warunek konieczny)
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Wysoki poziom umiejętności sprzedażowych, znajomość specyfiki sprzedaży telefonicznej
  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych, proaktywność
  • Postawa budująca pozytywną i sprzedażową atmosferę w zespole
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność przejęcia inicjatywy
  • Swobodne wykorzystywanie podstawowych narzędzi w MS Office

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe oraz premie za wyniki zespołu
  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. Medicover i Multisport),
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy,
  • Rabaty pracownicze do 50% przy zakupie produktów naszych marek.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w Studio Moderna Polska Sp. z o.o (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Studio Moderna Polska Sp. o.o. <br/>* Siedziba główna znajduje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Analityka