SUMMER Au Pair 2017 Anglia/ Wyjedź i ucz się angielskiego

Prowork.PL

Anglia, Londyn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wyjedź jako Summer Au Pair do Anglii. Zamieszaj z brytyjską rodziną jako Au pair i szlifuj angielski z nativami! Planujesz wakacje językowe po maturze 2017 albo pracę na wakacje dla studentów? Wybierz Summer Au pair Anglia 2017 czyli najlepszy sposób na podróże i naukę angielskiego. Angielski na co dzień, czyli konwersacje z Brytyjczykami sprawiają, że wyjazdy Au Pair są tak skutecznym sposobem na naukę angielskiego i przełamania bariery językowej! Zarejestruj się wstępnie na stronie Prowork i zaplanuj swój wyjazd Au Pair już w te wakacje!
Opis stanowiska
Znasz język angielski, chcesz podszkolić akcent i sprawdzić się w konwersacjach z native speakerami? Marzysz o wyjeździe do Anglii? Zostań Summer Au Pair 2017! Buro Au Pair Prowork oferuje wakacyjne pobyty językowe u angielskich rodzin. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodzina zapewnia zamieszkanie, wyżywienie i kieszonkowe na własne wydatki 70-100 funtów/tygodniowo. Jeżeli masz doświadczenie w opiece nad dziećmi, lubisz spędzać z nimi czas - aplikuj na Summer Au Pair Anglia z Prowork, czyli w naszej opinii najlepszy sposób na skuteczna nauke angielskiego.

Warunki
• 1-3 miesięczny kontrakt (do ustalenia) w okresie letnim i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi w Wielkiej Brytanii
• Kieszonkowe 70-100 funtów /tydzień + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
• opieka partnerskiego biura Au Pair w UK

Wymagania

• wiek 18 - 28 lat ( wymagany wiek uczestnictwa w programie Summer au pair)
• znajomość j. angielskiego
• dojrzałość, chęć do pracy z dziećmi /doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Gotowość do wyjazdu do Anglii i zamieszkania z rodziną w okresie letnim na 1-3 miesiące (Wyjazdy różne terminy czerwiec i lipiec 2017)
• mile widziana umiejętność pływania

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta