Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Study Coordinator.

Jeśli nie masz doświadczenia w badaniach klinicznych, jesteś na ostatnim roku studiów medycznych lub farmaceutycznych oraz pragniesz zdobyć cenne doświadczenie w obszarze badań klinicznych aplikuj już dziś.

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

• Administracja badania w ośrodku

• Współpraca z zespołem badawczym i monitorami badań klinicznych

• Uzupełnianie danych w eCRF

• Dokumentacja badania klinicznego

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze badań klinicznych

• Współpraca w ramach umowy zlecenie

Wymagania

Wymagania:

• Samodzielność

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

KCR PLACEMENT Sp. z o.o. - firma z doświadczeniem na rynku badań ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia