Studiujesz( uczysz się) zaocznie? ZAPRASZAMY do współpracy!

STR Advertising

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przyjmiemy wygadane, pewne siebie osoby do prowadzenia działań marketingowych ( nie telemarketing!!!) dla znanej Organizacji i obsługi klienta

Nie wymagamy doświadczenia-szkolimy.

Oferujemy:
-wysokie wynagrodzenie,
-dogodny dojazd do biura (Centrum miasta)
-szkolenia wprowadzające do pełnionych funkcji
-współpracę w młodym i dynamicznym zespole
-możliwość rozwoju zawodowego, nabywania nowych kompetencji i umiejętności.

Podoba Ci się taka wizja? Wystarczy że wyślesz nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą!

Jedyne czego wymagamy:
-dostępność czasowa w tygodniu (weekendy masz dla siebie)
-wysoka motywacja do nauki, działania i zarabiania pieniędzy
-zaangażowanie
-charyzma
-przebojowość
-energiczność
-umiejętności negocjacyjne.

Więc nie czekaj już teraz wyślij do nas swoje CV.

Prezentacja firmy

<br/> Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta