Studentów lub absolwentów Architektury

Sej-Pro Biuro Projektowe

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję studentów lub absolwentów architektury do współpracy przy tworzeniu wizualizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych (wizualizacje zewnętrzne budynków). Praca on-line.
Interesuje mnie współpraca przy kilku różnych projektach obecnie i w przyszłości. Oczekuję różnorodnosci, aby te wizualizacje nie wyglądały wszystkie tak samo, i jednocześnie aby przyciągały uwagę klientów.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem adresu elektronicznego w podgląd portfolio lub załączenie portfolio w dokumentach aplikacyjnych (z wizualizacjami domów jednorodzinnych) oraz o określenie oczekiwanego wynagrodzenia za stworzenie wizualizacji budynku mieszkalnego jednorodzinnego (4-5 ujęć).
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Wymagania

- Student lub absolwent kierunku Architektura (lub pokrewnego),
- Dobra znajomość i doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych,
- Znajomość obsługi programu Autocad i programów do wizualizacji 3D,
- Własne oprogramowanie Autocad i do projektowania 3D,
- Zmysł estetyczny,
- Dokładność i precyzja w projektowaniu, dobra organizacja pracy własnej i rzetelne podejście do obowiązków,

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów zajmujących się projektowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura