STUDENTKA ZAOCZNA_SEKRETARKA Szkoła Językowa Katowice_ z obsługą www i portali_praca popołudniami

Lingua House Szkoła Języków Obcych

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

STUDENTKĘ studiów magisterskich lub zaocznych 4 lub 5 rok studiów
zatrudnimy od zaraz, od czerwca na stanowisku
SEKRETARKA w Szkole Języków Obcych w Katowicach ul. 1 MAJA
na okres minimum 2 lat.

Obecnie praca od czerwca do sierpnia w niepełnym wymiarze godzin, codziennie 6-7 h w godz.14-20.30 oraz konieczna jest dostępność do pracy do polowy czerwca 2014 w co drugą sobotę ok. 4 h od 8.30 rano.
Od WRZEŚNIA praca po 8 h codziennie od 12.30-20.30.

WARUNKIEM ZATRUDNIENIA JEST ZNAJOMOŚĆ ANGIELSKIEGO na poziomie B2 oraz MIEJSCE ZAMIESZKANIA W KATOWICACH.

Oferujemy:
- pracę w młodym i zgranym zespole ludzi,
- wspierająca atmosferę pracy,
- rozwój i szkolenia na stanowisku,
- samodzielność podczas zarządzania sekretariatem i przy podejmowaniu decyzji,
- premie zależne od zaangażowania,
- praca na umowę zlecenie.

Oferta skierowana tylko do osób zamieszkałych w Katowicach oraz poszukujących pracy na minimum 2 lata i dłużej, z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi wymaganymi do pracy z klientami szkoły a także mile widziane jest posiadanie doświadczenie w pracy biurowej i znajomość programów graficznych i CMSa.

CV, LIST MOTYWACYJNY + FOTO proszę przesyłać tylko droga elektroniczną przez wysłanie maila do szkoly LINGUA HOUSE KATOWICE lub przesłać poprzez wypełnienie ramki po prawej stronie, w górnej części www tuż obok tego ogłoszenia.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, minimum LICENCJAT,
- dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych oraz w co drugą sobotę,
- komunikatywna znajomość angielskiego min poziom B2 (wyższy zaawansowany),
- bardzo dobra umiejętność nawiązywania trwałych kontaktów z klientami szkoły,
- zorganizowanie i doskonała umiejętność planowania pracy własnej i współpracowników szkoły, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
- znajomość nowych technologii, grafiki komputerowej i programów graficznych oraz trendów portali społecznościowych.

Zastrzegamy udzielenie odpowiedzi tylko na wybrane oferty pracy.

Prezentacja firmy

Nasza Szkoła Językowa powstała w 2003 r. w Katowicach. Metody nauczania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia