Studenta/absolwenta prawa do kancelarii radcy prawnego

DKK Kancelaria Radcy Prawnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria radcy prawnego przyjmie na staż - w pełnym wymiarze czasu pracy - studenta ostatniego roku lub absolwenta prawa z możliwością nawiązania stałej współpracy po okresie próbnym.
Od kandydatów oczekujemy:
• Znajomości przepisów prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz procedur sądowych;
• Łatwości formułowania myśli;
• Samodzielności, sumienności, dokładności i kreatywnego podejścia do rozwiązywanych problemów;
• Znajomości języka angielskiego oraz obsługi programów typu Lex, Legalis.

Mile widziane doświadczenie.
Oferujemy miłą atmosferę pracy, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym poprzez formularz.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radcy Prawnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
500PLN - 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura