Opis stanowiska pracy

Jeśli każdy najmniejszy błąd przyprawia Cię o gęsią skórkę – ta praca jest stworzona dla Ciebie!
Twoje otoczenie nie rozumie Twojej potrzeby perfekcjonizmu? U nas znajdziesz zrozumienie i wsparcie – razem sprawimy, że świat stanie się perfekcyjny!

Z nami nauczysz się:
• przygotowywać perfekcyjne dokumenty i prezentacje
• jak zarządzać projektami, czasem i pracą,
• jak wykonać badanie rynku (research),
• jak przygotować konkurencyjne CV i dokumenty aplikacyjne, by zostać zauważonym
• jak zachowywać się na rozmowach kwalifikacyjnych i w trakcie całego procesu rekrutacyjnego
• pracy w międzynarodowym środowisku; z klientem i etykiety biznesowej
• efektywnej pracy i komunikacji, a także efektywnego wykorzystywania narzędzi open source
Będziesz mógł również wyspecjalizować się w jednej z dziedzin: HR, finanse i księgowość, marketing – jeśli tylko zechcesz!

Oferujemy:
• elastyczny czas i tryb pracy (ok. 20 h tygodniowo)
• możliwość pracy z doświadczonym i międzynarodowym zespołem
• szkolenia
• laptop służbowy na czas współpracy
• po 6-miesięcznym szkoleniu: stawkę godzinową w wysokości 14,8 PLN brutto (okres szkolenia jest również płatny)

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspieramy profesjonalistów w podejmowanu kolejnych kroków w ich karierze.Piszemy dla nich CV i listy motywacyjne. Przygotowujemy ich do rozmów kwalifikacyjnych. Swoją dzialałność rozpoczęliśmy w 2010 roku w Polsce i od tego czasu bardzo się rozwinęliśmy – pracują z nami konsultanci z całej Europy.

Wymagania

Poszukujemy studentów:
• na 1., 2. lub 3. roku studiów licencjackich (zarówno tryb, jak i kierunek studiów jest
obojętny)
• osób posługujących się płynnie językiem angielskim
• perfekcjonistów
• osób systematycznych i zdyscyplinowanych
• osób proaktywnych
• osób zainteresowanych własnym rozwojem

Kandydaci płynnie posługujący się dodatkowo językiem niemieckim, rosyjskim, hiszpańskim, portugalskim,
francuskim, rosyjskim, ukraińskim, rumuńskim lub węgierskim są preferowani.
Jeśli błędy (które wstawiliśmy celowo) w tym ogłoszeniu sprawiły, że Twoje serce stanęło choćby na
ułamek sekundy – to praca idealna dla Ciebie!

Prezentacja firmy

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja