Opis stanowiska pracy

Zadania:
- realizacja badania zapełnienia oraz rotacji pojazdów w bydgoskiej strefie płatnego parkowania
- obchody wyznaczonych odcinków ulic i dokumentowanie zaparkowanych samochodów w celach statystycznych

Wymagania:
- własny aparat fotograficzny
- dyspozycyjność
- chęć do pracy

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- szybki zarobek jeszcze przed świętami
- możliwość nawiazania stałej współpracy przy dodatkowych zleceniach

Jesteś uczniem / studentem?
Masz wolny czas, w którym chciałbyś dorobić?
Jesteś dyspozycyjny w dniach 24.11.14-28.11.14 (po 8-10 godz. dziennie)?

Ta oferta jest dla Ciebie - nie zwlekaj, zgłoś się jeszcze dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie swojego CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta