Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma meblowa specjalizująca się produkcji wysokiej jakości mebli na zamówienie zatrudni specjalistów stolarzy.

Miejsce pracy: Przeźmierowo, gm. Tarnowo Podgórne.

Wymagania:
- samodzielność przy realizacji projektów
- dyspozycyjność (dotyczy wyjazdów montażowych w kraju lub za granicą), pozostałe godziny pracy dni powszechne 8-16
- znajomość oraz doświadczenie w przygotowaniu i obróbce materiałów takich jak: płyty melaminowane, okleina naturalna, HPL, Corian itp.
- biegła obsługa podstawowych maszyn stolarskich (pilarka, wiertarka wielowrzecionowa itp.) oraz powszechnie stosowanych elektronarzędzi.

Oferujemy:
- dalszy rozwój zawodowy adekwatny do posiadanych kwalifikacji, szkolenia
- możliwy dojazd z Szamotuł lub Tarnowa Podgórnego w kierunku Przeźmierowa do zakładu pracy
- wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenia (okres próbny) wysokość uposażenia 2500-3500 netto pln. Po okresie wdrożenia umowa o pracę.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

Oferujemy:

Prezentacja firmy

Nasza wartość wynika z dwudziestu pięciu lat doświadczenia w twor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Po wdrożaniu umowa o prace
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne