Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Rokietnica (pow. poznański)

Region: wielkopolskie

Osobę zatrudnioną w naszej firmie na stanowisku stolarza, oprócz wiedzy z zakresu meblarstwa i obsługi maszyn stolarskich powinna wyróżniać także skrupulatność i dbałość o najwyższą jakość wykonywanych prac i detali.

Opis stanowiska:

• Produkcja mebli i elementów stoisk targowych na bazie otrzymanej dokumentacji wykonawczej, z wykorzystaniem maszyn do obróbki drewna i narzędzi stolarskich

• Kontrola jakości elementów gotowych pod kątem poprawności ich wykonania

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

• doświadczenie w obsłudze maszyn i narzędzi stolarskich

• umiejętności czytania rysunków produkcyjnych i wykonawczych

• dokładności i samodzielności w codziennym działaniu

• prawo jazdy kat. B

• mile widziane doświadczenie w branży targowej

Oferujemy:

• komfortowe warunki pracy i ciekawe zarobki

• nowoczesny park maszynowy i profesjonalne narzędzia pracy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników pracy i stopnia zaangażowania

• pracę w ambitnym i doświadczonym zespole

• bardzo urozmaicone czynności i zagadnienia

• możliwość korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego i grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem serwisu Infopraca.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MAG-EXPO Sp. z o.o. z siedzibą w Mrowinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

MAG-EXPO Sp. z o.o. jest jedną z wiodacych polskich firm z branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji