STOLARZ z doświadczeniem - praca w Belgii

Work Service Express

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Work Service Express ZATRUDNI STOLARZA z doświadczeniem.

Obowiązki:

⦁ Wstawianie drzwi i okien
⦁ Prace wykończeniowe na budowie
⦁ Umiejętność obsługi podstawowych maszyn i narzędzi

Wymagania:

⦁ Kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku stolarza
⦁ Doświadczenie w pracach na kontraktach zagranicznych – mile widziane we Francji i Belgii
⦁ Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym - WARUNEK KONIECZNY
⦁ Możliwość wyjazdu własnym samochodem - WARUNEK KONIECZNY
⦁ Dokładność, precyzja i samodzielność
⦁ Motywacja do pracy

Oferujemy:

⦁ Umowę o pracę na pełen etat
⦁ ATRAKCYJNE wynagrodzenie
⦁ DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
⦁ DODATEK za znajomość języka francuskiego
⦁ Zakwaterowanie
⦁ Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
⦁ Wynagrodzenie wypłacane TERMINOWO (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
⦁ Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.