Stolarz, (Pracownik Tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w regionie regionie Owernia-Rodan-Alpy

Na stanowisku STOLARZ

Główne zadania :

  • montaż okien i drzwi,
  • montaż kuchni, łazienek i mebli różnego rodzaju,
  • stosowanie elektronarzędzi stolarskich

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku stolarz,
  • mile widziana znajomość podstaw j. francuskiego (słownictwo branżowe).

Pracując z nami gwarantujemy:

  • stawkę godzinową: 11 euro brutto/h,
  • dodatek żywieniowy 9,20 euro netto za przepracowany dzień,
  • praca w dni świąteczne+100% stawki podstawowej,
  • praca w godzinach nocnych +100% stawki podstawowej,
  • + 10% stawki godzinowej - zaliczka za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • + 10% stawki godzinowej - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • nadgodziny kalkulowane tygodniowo:
  • - od 36 godziny w tygodniu: + 25 % stawki podstawowej,
  • - od 44 godziny w tygodniu: + 50 % stawki podstawowej,
  • klient deklaruję około 40h pracy w tygodniu,
  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny przejazd do Francji oraz powrót z kontraktu po zakończeniu misji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne