Stolarz - praca w Niemczech

Manpower_

Niemcy (Gorlitz), podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Nr ref. ST/NIEM/035/BAG

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, poszukuje dla swojego Klienta, osób na stanowisko

Stolarz

Zadania:

•Montaż zespołów elementów, takich jak panele ścienne / wykładziny,

•Praca przy stropach, schodach, itp. ( także części z włókna szklanego )

Wymagania

•Dobra znajomości języka niemieckiego, pozwalająca na codzienną komunikację z przełożonym, czytanie instrukcji itp.;

•Wykształcenie zawodowe (preferowane kierunkowe) ;

•Doświadczenie na stanowisku stolarza w firmie produkcyjnej;

•Umiejętność pracy w grupie i komunikatywność;

•Szkolenie zawodowe jako mechanik drewna lub pokrewne;

•Znajomość tworzenia i czytania rysunków, szkiców i dokumentacji technicznych;

•Doświadczenie zawodowe w projektowaniu wnętrz pojazdów szynowych;

Oferujemy:

•Możliwość dłuższej współpracy;

•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

•Wynagrodzenie: 10-13 EUR brutto/h;

•Planowany termin rozpoczęcia prac wrzesień /październik;

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie