STOLARZ MEBLOWY- (bez znajomości języka)

KCI Recruitment Sp. j.

Leicester, Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

STOLARZ MEBLOWY

DO WIELKIEJ BRYTANII

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce pracy : Leicester

Oferta dotyczy pracy na produkcji w fabryce mebli sklepowych produkcja oparta jest przede wszystkim o płytę MDF i lite drewno.

Wymagania:

  • co najmniej dwa lata doświadczenia w zawodzie stolarza meblowego
  • umiejętność obsługi podstawowych maszyn i narzędzi stolarskich
  • doświadczenie przy produkcji mebli
  • znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • płatny urlop
  • możliwość pracy w nadgodzinach (około 60 godz./tyg.)
  • organizujemy wszelkie formalności związane z wyjazdem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Prezentacja firmy

JESTEŚMY PROFESJONALNĄ AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ POSIADAJĄCĄ CERT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie