Stolarz do produkcji okien (Szczecin)

Agencja Headhunters

Szczecin, 71-086, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters, działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, producenta stolarki okiennej i drzwiowej, dla wzmocnienia zespołu, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza przy obsłudze frezarki dolnowrzecionowej.

Praca na stolarni, przy produkcji oraz montażu okien drewnianych (montaż szkła, uszczelek, okuć).

Oferujemy:

Odpowiednim kandydatom proponujemy stałą pracę na pełen etat w firmie z bogatym doświadczeniem w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej, jednozmianowy system pracy, udział w ciekawych projektach, wynagrodzenie ustalane jest na rozmowie, bezpośrednio z pracodawcą.

Miejsce pracy: Szczecin, Zachód

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku stolarza, min. 1 rok
  • mile widziane doświadczenie w produkcji i montażu okien i drzwi niestandardowych
  • umiejętność obsługi frezarki dolnowrzecionowej
  • umiejętności pracy zespołowej, zaangażowanie

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji