Opis stanowiska pracy

• Prefabrykacja elementów drewnianych na warsztacie,
• Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami,
• Malowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych (znajomość konserwacji drewna),
• Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu,
• Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach,
• Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich.

Wymagania

• Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
• Znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire ),
• Gotowość do pracy na warsztacie (biegła obsługa maszyn i narzędzi),
• Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości,
• Znajomość rysunku technicznego (praca według rysunków i planów),
• Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku.
• Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.
• Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
praca sezonowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie