Stolarz – Cieśla DOMY MODUŁOWE

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, norweskiej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stolarz – Cieśla
Miejsce pracy: Skandynawia
Nr ref.: STO/CIE/SKA /05/2015
Zadania :

• Biegłe czytanie planów budowlanych i rysunków technicznych.
• Budowa domów modułowych z drewna,
• Budowa i montaż elementów szalunków drewnianych z innymi materiałami,
• Montaż konstrukcji szkieletowych na wybranych budowach,
• Obsługa maszyn i narzędzi stolarskich.
• Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych do transportu,
• Samodzielna praca w ekipie międzynarodowej w języku angielskim.
• Samodzielne planowanie pracy i poszczególnych etapów realizacji budowy.

Wymagania

Wymagania :

• Potwierdzone dokumentami (świadectwa pracy, referencje, certyfikaty) doświadczenie zawodowe jako stolarz-cieśla konstrukcyjny- minimum 5 lata na przełomie ostatnich 10 lat.
• Duże doświadczenie w pracy z konstrukcjami drewnianymi: przy budowie domów drewnianych-modułowych, z bali i typu kanadyjskiego oraz konstrukcji ciesielskich,
• Biegłość w czytaniu rysunku technicznego i norweskich planów budowlanych,
• Posiadanie własnych narzędzi stolarsko-ciesielkich do pracy,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. poziom Intérmediaire ),
• Bardzo dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości,
• Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. kilka miesięcy
• Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.

Mile widziane:

• Czynne prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w krajach skandynawskich będzie dużym atutem
Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
• Konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe- zapewniona min. Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami,
• Zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
• Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
min. 1 miesiąc
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie