Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, irlandzkich linii lotniczych, poszukujemy kandydatek / kandydatów do pracy w zespołach pokładowych samolotów na stanowisku

Stewardessa / Steward

(Cabin crew)

Oferujemy:

  • ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
  • płatne urlopy
  • wymiar czasu pracy: ok. 20 h tygodniowo, średnie wynagrodzenie 1.000 - 1.400 EUR/ miesiąc
  • praca przez 9 miesięcy w roku ze względu na międzynarodowe ograniczenia liczby godzin, które można spędzać w samolocie w ciągu roku
  • duże zniżki na wszystkie loty w ramach danych linii lotniczych (cena biletu na wszystkie połączenia w Europie to tylko ok. 7 EUR + podatki lotniskowe)

Praca wiąże się z zamieszkaniem w jednym z następujących krajów :

  • Polska
  • Wielka Brytania
  • Irlandia
  • Włochy
  • Belgia
  • Niemcy
  • Hiszpania
  • Portugalia
  • Szwecja
  • Norwegia
  • Litwa
  • Malta

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 24 marca w Warszawie.

Wymagania

* bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* miła aparycja
* wzrost od 1,57 m do 1,88 m
* umiejętność pływania
* gotowość do stacjonowania w jednym z krajów Europy, w którym dane linie lotnicze posiadają swój oddział
* gotowość do wzięcia udziału w płatnym kursie za granicą przez okres ok. 5 tygodni
* dobry wzrok (lub możliwość noszenia soczewek kontaktowych)
* wykształcenie min. średnie
* brak widocznych tatuaży

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
35
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka