Opis stanowiska pracy

Przyjmę na staż na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego . Do zadań stażysty będzie należało prowadzenie sekretariatu, wystawianie faktur, kontakty z klientami. Staż będzie miał miejsce w firmie produkcyjno-handlowej w Zawierciu. Po odbyciu stażu z wynikiem pozytywnym gwarantujemy zatrudnienie.

Wymagania

Wykształcenie średnie, preferujemy osoby kontynuujące edukację na uczelniach z kierunkiem administracja w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, Komunikatywność, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym.

Prezentacja firmy

Kancelaria doradztwa podatkowego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta