Stażystka(-a) do biura kancelarii prawnej

Kancelaria Prawna Aksjomat

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna z siedzibą w Tychach poszukuje kandydatów na stanowisko stażysty - do którego obowiązków należeć będzie obsługa sekretariatu kancelarii.

Poszukujemy osoby na okres 6 miesięcy z możliwością jego przedłużenia.

Oferty – CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać za pośrednictwem niniejszego serwisu. W tytule zgłoszenia proszę wpisać stanowisko, na które Państwo aplikują.

Wymagania

WYMAGANIA:

- student/-ka II/ III/ IV / V roku prawa lub administracji (studia zaoczne),
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych programów typu Office,
- dobra organizacja pracy,
- solidność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- wysoka kultura osobista i dobra prezencja,
- mile widziana umiejętność obsługi programu LEX,
- znajomość prawa cywilnego będzie dodatkowym atutem,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Kancelaria zajmuje się świadczeniem szeroko pojętych usług doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura