Stażysta w redakcji portalu moto

CR Plus Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem portalu motoryzacyjnego Furora.tv do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko: Stażysta w redakcji portalu moto.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przygotowanie publikacja artykułów na łamach portalu.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu motoryzacji i chęć jej rozwijania,
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji.
  • Sprawne posługiwanie się pakietem Office i jego odpowiednikami,
  • Lekkie pióro
  • Otwarty umysł i chęć uczenia się.

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość programów graficznych i systemów (photoshop, gimp, itd.),
  • Podstawowa znajomość systemów zarządzania treścią (CMS).

Oferujemy:

  • Płatny staż w biurze w Krakowie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zatrudnienia w firmie po odbyciu stażu.

Prezentacja firmy

CR PLUS jest właścicielem portalu motoryzacyjnego Furora.tv oraz sieci r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
1 do 3 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce