Stażysta w dziale marketingu – płatny staż

Mobilne Badania Sp. z o.o.

91-204 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Spółka ThinkGroup skupiająca grupę firm specjalizujących się w sektorze healthcare poszukuje osoby na stanowisko stażysty w dziale marketingu, który odpowiedzialny będzie za wsparcie poszczególnych firm przynależących do spółki w bieżących projektach.

Oczekiwania:
• Lekkie pióro,
• Kreatywność,
• Zaangażowanie,
• Dobra organizacji pracy i zdolność prowadzenia kilku projektów równolegle,
• Samodzielność i inicjatywa,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Znajomość co najmniej 1 języka obcego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie marketingu i PR,
• Samodzielne stanowisko oferujące wiele wyzwań zawodowych,
• Pozytywną i twórczą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Mobilne Badania - Agencja Eventów Medycznych<br/><br/>Zajmujemy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media