Stażysta w Dziale Księgowości

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

X-TRADE BROKERS Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, jest czwartym co do wielkości notowanym na giełdzie brokerem FX & CFD na świecie. Naszą specjalizacją jest obrót nowoczesnymi pochodnymi instrumentami finansowymi. Oferujemy dostęp do rynku giełdowego (regulowane rynki europejskie i amerykańskie) oraz OTC (waluty, towary, indeksy, kryptowaluty). Jesteśmy obecni w kilkunastu krajach, takich jak min.: Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja, a naszą działalność nadzorują instytucje regulacyjne takie jak m.in. KNF, FCA, BaFin, CMB.

Wymagania

W Twoim zakresie obowiązków będzie:

  • poznanie systemu obiegu dokumentów księgowych w firmie
  • wstępna weryfikacja, kontrola kompletności i rzetelności dokumentów
  • kontrola/badanie zgodności kont rozrachunkowych Klientów w dwóch systemach
  • segregowanie i archiwizacja dokumentów księgowych
  • wsparcie działu w wykonywaniu bieżących zadań

Jeżeli jesteś:

  • studentem ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: księgowość, ekonomia)
  • zainteresowany poznaniem specyfiki pracy w różnych obszarach księgowości
  • potrafisz świetnie zorganizować swoją pracę
  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office
  • jesteś osobą dokładną, skrupulatną i dociekliwą
  • szybko uczysz się nowych rzeczy…

Koniecznie dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny czas praktyk dostosowany do planu zajęć
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej międzynarodowej firmie z branży FinTech
  • świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji - Bliska Wola (okolice Ronda Daszyńskiego)

Prezentacja firmy

Naszą misją jest tworzenie najbardziej efektywnego i przyjaznego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż